Baleset Hajdúszoboszlón

Rendőrség

Frontálisan ütközött két személygépkocsi Hajdúszoboszlón, az Ady Endre utcában. A helyi hivatásos tűzoltók feszültségmentesítették a járműveket, valamint átvizsgálták azok üzemanyagrendszerét. Szivárgást azonban egyiknél sem tapasztaltak.