Kézilabda: bravúrgyőzelmet aratott a Loki az MTK ellen

Sport

Közel került a nemzetközi kupaszerepléshez a DVSC női kézilabdacsapata.

MTK BUDAPEST–DVSC SCHAEFFLER 32–35 (15–17)
Népfürdő utca, zárt kapuk mögött. V: Bócz, Wiedemann

MTK: GYŐRI B. – JUHÁSZ ESZTER 4, Szekerczés 5, Dakos 3, Marincsák 3, BUJDOSÓ-GERHÁTH 6, Pelczéder 2. Csere: Suba (kapus), Szabados G. 1, PÁL T. 7 (3), Sallai 1. Edző: Golovin Vlagyimir
DVSC: CSAPÓ KYRA – Arany R. 1, KOVÁCS ANNA 12 (2), Tóvizi, HORNYÁK D. 6 (1), Vámos P. 3, VANTARA-KELEMEN 7. Csere: Giegerich (kapus), Deszpotovics, Bordás, Bánfai K. 2, CSERNYÁNSZKI 2, PETRUS 2. Edző: Kudor Kitti

Az eredmény alakulása. 5. perc: 0–4. 11. p.: 4–9. 26. p.: 11–13. 36. p.: 20–18. 41. p.: 24–21. 49. p.: 26–27. 53. p.: 28–30
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/3

MESTERMÉRLEG
Golovin Vlagyimir: – Tisztességgel küzdöttünk és lőttünk harminckét gólt. Ha a végjátékban hatékonyabb a védekezésünk, szebb eredményt is elérhettünk volna.
Kudor Kitti: – Jó védekezéssel akartuk megállítani az MTK rohamait, ez húsz percig sikerült is, aztán percenként kaptuk a gólokat. Örülök, hogy nem fogta meg a csapatot, hogy a második játékrészben átvette az MTK a vezetést. Nem érdekel, hogy hogyan, a lényeg, hogy megnyertük a meccset.