Győr polgármestere egyeztetésre hívta a kormányfőt, valamint a vidék- és településfejlesztési minisztert a város pénzügyi gondjai matt
Győr polgármestere egyeztetésre hívta Magyar Péter miniszterelnököt, valamint Lőrincz Viktória vidék- és településfejlesztési minisztert a várost érintő pénzügyi finanszírozás kérdésében – jelentette be Pintér Bence (Tiszta Szívvel a Városért) szerdán a Facebook-oldalán.