Győr polgármestere egyeztetésre hívta a kormányfőt, valamint a vidék- és településfejlesztési minisztert a város pénzügyi gondjai matt

Győr polgármestere egyeztetésre hívta a kormányfőt, valamint a vidék- és településfejlesztési minisztert a város pénzügyi gondjai matt

Győr polgármestere egyeztetésre hívta Magyar Péter miniszterelnököt, valamint Lőrincz Viktória vidék- és településfejlesztési minisztert a várost érintő pénzügyi finanszírozás kérdésében – jelentette be Pintér Bence (Tiszta Szívvel a Városért) szerdán a Facebook-oldalán.

Szeged, tavasz, várostakarítás, fűnyírás, Stefánia

Pintér Bence: a Győr-Szol Zrt. is szerződött az óbudai korrupciós ügy céghálójával

A városüzemeltetési feladatokat is ellátó Győr-Szol Zrt. is szerződött az óbudai korrupciós ügy céghálójával – közölte Győr polgármestere pénteken a Facebook-oldalán. Pintér Bence az ügy kivizsgálását ígérte és jelezte, hogy indokolt esetben feljelentést tesznek.

Megszűnnek a Győr Plusz Média Zrt. által üzemeltetett médiumok

Megszűnnek a Győr Plusz Média Zrt. által üzemeltetett médiumok: a Győr Plusz Televízió, a Győr Plusz Rádió, a Győr Plusz Hetilap és a gyorplusz.hu weboldal – közölte a város polgármestere szerdán közösségi oldalán. Pintér Bence (Tiszta Szívvel a Városért) azt írta, hogy a médiumokat azért zárják be, mert a cég “gyakorlatilag fizetésképtelenné vált”. Az előző évi gazdasági […]

Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában

Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés – tudatta közösségi oldalán vasárnap a város polgármestere.